Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najlepsze środki na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najskuteczniejsze sposoby na powiększanie ust! O wszystkich ustach marzy wszystka osoba. Że nie wszystkie natura obdarzyła tak czystymi i szerokimi ustami, jakimi potrafi się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie zależy wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, dlatego też szukamy sposobów, aby zaznaczyć to, co dała nam matka matura. Obecnie można naprawić lub wspomóc naturę wybierając sposoby na powiększanie ust świadczone przez gabinety medycyny estetycznej. To niezaprzeczalnie lepsze wyjście niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to dzisiaj doskonale znane wszystkim zabiegi pozwalające zachować ładny i wielki wygląd. To dzięki niej potrafimy „cofnąć czas”, zadbać o własną urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd albo też naprawić ewentualne niedoskonałości lub defekty skóry. Zarówno w przypadku ust niesie ze sobą dobre rozwiązania.

W medycynie estetycznej mówi się częściej o modelowaniu ust, które potrafi skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w stylach na powiększanie ust pisanych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a środkach z chirurgii popularnej stanowi wtedy, że możemy wybrać naturalne sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten umożliwia w zwykły sposób wymodelować usta i znacznie je wykonać, przez co poprawie ulega nie tylko ich kształt czy wielkość, lecz również koloryt.

Na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem sposobu jest przede wszystkim nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust dodatkowo ich okolic. Wykorzystane w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w naturalnie prezentujący w roli kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom kształtu i objętości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny preparat z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w których brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat oferowany jest mikrokaniulą, co zmniejsza ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu podejściu ogranicza się także ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych. W efekcie usta nie są opuchnięte po zabiegu. Jeśli naprawdę się zdarzy, to stanowi, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To inna propozycja na zwiększenie ust, która i polega na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym razem jednak efekty duże są tylko po około jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bo z opóźnieniem. Dlatego jeśli zależy Obecni na krótkim efekcie, kwas hialuronowy płaci się być piękniejszym rozwiązaniem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną możliwością dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest polski tłuszcz pacjentki albo te kolagen pochodzenia zwierzęcego. Wyniki są trwałe, a zabieg przyznaje się za bezpieczny.

Jak może, medycyna estetyczna oferuje wybór jeśli idzie o powiększanie ust. Co dużo, zabiegi te zyskują jeszcze wyższą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments